| kidboo a întrebat:

Daca te cheama adriana e e ziua ta de sf andrei?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Azi e sfantul andrei si sunt sarbatoriti atat andreii cat si andreele.

| shtephie a răspuns:

Nu, exista Sf.Adrian pe 26 august happy

| Zumbalaarebeca a răspuns:

NUU doar Andrei si Andreea este sarbatorit sfantul Andrei nu Adrian am facut o paralera ca sa intelegiwinking

| SalutTpu a răspuns:

Nu. Pe mine ma cheama si Adriana iar sora mea spune in fiecare an ca e si ziua mea dar nu are nici o legatura. happy

| Aero a răspuns:

Nu. Adrian nu e acelasi cu Andrei. Nu am inteles nici in ziua de azi de ce unii oameni au aceasta impresie.

| noooname a răspuns:

Nu este.

Sf. Andrei cuprinde atat pe ''Andrei'' cat si pe ''Andreea''.
Nimic mai mult, nimic mai putin!

| Anemona a răspuns:

Sfantu adrian e pe 9 ianuariehappy

| kidboo explică:

Faza e ca profu' de religie asa zice...ma rog ce mai conteaza a trecut sf andrei.

| Lavinialoveyou a răspuns:

Nu.

| Adriana_Andrei_1992 a răspuns:

Adriana