| Infiniity a întrebat:

Hei TPU.
Imi puteti spune si mie daca cei cu numele de Adrian/Adriana ar trebui sa-si serbeze ziua de Sfantul Andrei? Nu de alta dar pe mine ma cheama Adriana si mama imi spune mereu ca este si ziua mea de nume si. eu nu cred asta. laughing
Ma puteti lamuri si pe mine? big grin

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Te lamuresc 100% sigur. Raspunsul e NU. Exista in calendarul ortodox sf Adrian, e undeva pe 26 august. Poti cauta e 100% sigur ca nu ai nici o treaba cu Andrei. Sunt nume absolut diferite cu proveniente diferite.

| Infiniity explică (pentru AlexanderAdrian):

Mersi. ^^

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Infiniity):

Cu placere happy