| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Am o intrebare : De ce cand pun aici pe TPU o intrebare, cand imi raspunde cineva la ea, nu ma anunta prin E-mail. Am uitat sa va spun ca eu mereu bifez casuta cu big grinoresc sa fiu notificat pe email cand apar raspunsuri (Aceasta facilitate este disponibila doar pentru userii care au adresa de email confirmata) Si, intr-o zi m-am uitat la Date Logare si imi spune ca am adresa confirmata. Spuneti-mi si mie ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

O dereglare de la site... Cel mai bine ar fi să-i trimiţi un p. m Ralucăi să te ajute.