| HappyGirl4 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa ma lase sa dau o petrecere in pijamale? Ea zice ca sunt prea mica dar am 13 ani totusi cat de mare vrea sa fiu? Va rog ajutoor vreau sa o dau azi si nu mai am mult timp!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pana nu stai singura la casa ta nu iti permiti asa ceva.

| angemon500 a răspuns:

Ii spui ca o sa iei multe note bune la scoala

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Ineraca sa abordezi altfel lucrurile, demonstreazai ca stii ce vreii si de ce?
Impresioneazo si spune-i „Mama acum pot sa ma bucur si eu de ceva, ca doar m-am straduit?"
Si nu incerca sa amplifici cererile!

| Belgiumgirl a răspuns:

Dacă nu mai ai frați/surori spune-i ca doresti sa fi fericita de ziua ta ai ca prietenele te pot ajuta. Spune-i ca o sa va uitati la un film si o sa mâncati popcorn o sa jucati jocuri de fete bla bla bla