| Beykutza a întrebat:

Buna TPU` as vrea sa scriu o carte și nu prea știu despre ce... și nici nu știu cum sa încep...cine are idei? Dau fundita și voturi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm.ai vrea sa scrii o carte...nu e o chestie care se face cand vrei tu.
Te sfatuiesc sa incepi cu fan-fic-uri si apoi iti va veni inspiratia. Poate ca atunci vei reusi.Parerea mea...

1 răspuns:
| ceco a răspuns:

Daca ştii engleza uite un site care te va ajuta http://www.wikihow.com/Write-a-Book dacă nu te descurci da-mi un mesaj şi voi încerca sa te ajut cum pot.Bafta!