| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu cateva exemple de carti pentru varsta mea. Eu am 12 ani si imi place sa citesc.

Răspuns Câştigător
| AlexAleex a răspuns:

Colt alb, Ciresarii, Dl Goe, Vizita.

5 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Nu prea stiu frate, pe la varsta ta citeam Sven Hassel.
Citeste ce vrei. Nu ramane naiv sa citesti povesti.

| Carmen100 a răspuns:

Sall! Sincer, pe mine nu prea ma atrage Ciresarii sau Ion Creanga. Insemnarile unei pustoaice 1, 2, 3, 4 sunt foarte frumoase, cu haz si tariwinking

| mnthseby a răspuns (pentru mnthseby):

Glumeam happy Citeste Ciresarii si Castelul fetei in alb de C Chirita.

| EddyEnergyStar a răspuns:

Si eu am tot 12 big grin
Citeste ce vrei tu, adica ce iti captiveaza atentia. Ex. Basme, Domnu' Trandafir, carti de I.L.Caragiale, Sobieski si romanii... s.m.a.