| nero2001 a întrebat:

Azi nu am ce sa fac dar as citi cateva intamplari stranii din viata voastra.

2 răspunsuri:
| Nashucu a răspuns:

Eram la tara cu taica-miu si frate-miu unde am ramas peste noapte ca voiam sa mergem la pescuit. Eu am dormit pe canapeaua din sufragerie fiind singurul loc cu televizor. Ma trezesc pe la 5 dimineata (cred) si am vazut ca picura pe afara asa ca am zis ca nu are rost sa ii trezesc ca nu mergea nimeni pe ploaie, asa ca pornesc televizorul sa vad ceva pana adorm, fiind innorat afara se cam pierdea semnalul asa ca l-am inchis si am intors capul spre camera lui frate-miu care avea usa deschisa si vad o chestie gri, ca o ceata usoara sa zic asa, prin usa se vedea doar o parte nu foarte mare pe care nici nu o bagasem in seama, stau cu ochii deschisi spre camera pana cand dispare instantaneu, si in fractiunea aia am realizat ca aia nu avea ce cauta acolo, iti dai seama ca eram tot c*cat si m-am chinuit sa adorm si mai repede.

| nero2001 explică (pentru Nashucu):

Sincer, eu faceam infarct... Mersi pentru raspuns!