| TheCritic a întrebat:

Care sunt primele 10 cuvinte care iti vin in minte si nu formeaza o propozitie?happy

Răspuns Câştigător
| KevinAnthony a răspuns:

Şcoală, fotbal, baschet, bicicletă, vară, copilărie, pat, caniculă, mâncare şi fructe.

22 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Stele, sânge, alcool, iubire, melancolie, nostalgie, răsărit, petale, dor, muzică

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Muzica, facebook, messenger, google, tema acasa ( 2 cuvinte laughing ), floare, 8 Martie, telefon, laptop. big grin

| Vichtory a răspuns:

Fotbal, muzica, distractie, prieteni, scoala, internet, familie, iubire, shopping, mancare.

| Magnifico a răspuns:

Calculator,TPU,counter,televizor,pat,somn,oboseala,somn,knockout.laughing

| TheCritic explică:

Masina, blog, cuvinte, suflet, caldura, America, pian, cerneala, tenis si maimuta.

| seby4music a răspuns (pentru TheCritic):

Si tu te gandesti la maimute?rolling on the floor))

| DeejayAndr3y a răspuns:

Shaorma,mamaia,betiv,steaua,fotbal,rahat,verde,baba,caine,turbat!
laughinglaughing asa mi-a venit mie, tie?

| TheCritic explică (pentru DeejayAndr3y):

Acum, chiar acum: pat, somn, America, caldura, mama, geografie, galben, masina, pepene si mentollaughing

| DeejayAndr3y a răspuns (pentru TheCritic):

Da si la raspunsul cel amuzat fundalaughing

| TheCritic explică (pentru DeejayAndr3y):

Nu dau funda celor ce o cer...sorrystraight face

| DeejayAndr3y a răspuns (pentru TheCritic):

Eu nu cer zic sa dai la care vrei tu la care este mai amuzant!

| TheCritic explică (pentru DeejayAndr3y):

Da, imi cer scuze, am inteles gresit...e seara, mi-e putin somnlaughing

| JamilaGizeh a răspuns:

Soare,mare,varza,laughing,usa,geam,mere,pere,ochi,cer,lamaie
laughing

| seby4music a răspuns:

Caine,bec,maimuta,laser,raspuns,negresa,tanc,buldozer,copac,rosu.

| negru30 a răspuns:

Nu doresti sa le afli

| Dana a răspuns:

Baieti,shopping,prietenie,concert,dragoste,vis,shansa,vara,ploaie,neputinta.

| r0by2oo9 a răspuns:

Masina,cercopitec,castravete,tenis,schizofrenie,maimutareala,concomitent,caldura,sex,sfecla.

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Fete, fete, fete, fete,... fete!

| BodyFleci a răspuns:

Sex bere vin femei hip-hop party TPU pavel bartos... asta e acum in mintea mea sincer laughing

| cosmina92 a răspuns:

Durere, Univers pierduta, plaja, melancolie, versiune, adolescent, secret, Japonia, bec :p ( a fost amuzant) laughing

| RoOByY a răspuns:

Live fm kiss fm ketchup strik3r robert smiley lalaband

| FjNykyko a răspuns:

Butterfly, shadow,love, hate, dream, blue rose, hug, abis, drugs, smoke