| TotolockMUC a întrebat:

Dc nu ma pot concentra la ore? adica nu pricep nimic din clasa, si acasa stau ore ca sa tin minte cateva frazesad, apoi dupa cateva ore daca nu stiu primele cuvinte din propozitie nu-mi pot aduce amintesad oare de ce?

1 răspuns:
| JustLife a răspuns:

Sal, pai is multi factori, de exemplu ai citit vreo carte?, dar cred ca nu, apucate de citit ca de asta uiti, si treci si pe psiholog se poate sa fie si altceva! sper ca te am ajutat!