| Bulina_4880 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie ce as putea face afara cu prietenii.
Iesim dar ne plictisim si nu stim ce sa facemhappy
Pls funda pentru cel mai bun raspunsbatting eyelashes
:*:*

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Asta se intampla atunci cand le stiti pe toate de pe internet, cand nu aveti pasiuni si cand nu va place sportul sau miscarea in aer liber. Din aceasta cauza, sunteti nemotivati. Faceti curatenie in jurul blocului sau pe strada, ingrijiti zonele "verzi", ganditi-va cum sa faceti bani de exemplu pentru sarbatorile de iarna, faceti un mic talcioc, o mica expozitie cu desene si alte chestii facute de voi, ganditi-va cum sa-i bucurati pe parinti, etc. Daca nu reusiti, stati in casa si invatati, ca viitorul este negru.

| cristi202 a răspuns:

Poti sa te plictisesti in ziua de azi cu prietenii afara?!? Pe vremea mea (am 39 de ani), nu era loc de plictiseala. Si nu aveam celulare, calculatoare si altel chestii care sunt acum. Insa stiam sa ne jucam. De regula incepeam cu un minifotbal chiar acolo in fata blocului. Cind se intuneca, jucam pitita. Cind ne saturam, ne puneam toti si jucam jocuri de societate (de grup), multe din ele aproape uitate azi (desi erau frumoase). Iar noaptea tirziu, mai furai cite un sarut vreunei fetehappy...

| HBK a răspuns:

Dar tu de ce nu ti pui creativitatea la contributie?! De obicei, tocmai ce alegi sa faci pe moment fara vreun plan dinainte, parca atunci iese cel mai bine.

| Just4FunHD a răspuns:

Geami=stop, ratele si vanatorii, ascunsa, bancuri, lapte gros, hotii si vardistii, fotbal, miuta, baseball, intreceri sportive, iesiri in oras, invitat la un film, bere, bere suc, plimbari pe campuri, excursii in apropiere, expunere idei (filmat, inregistrat, fotografiat). Vremuri de alta data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mergeti intr-un parc si faceti curatenie, faceti ceaiuri si sanwichiuri si mergeti la oamenii strazii sa le impartiti, imprastiati viata!