| LexHasAMasterPlan a întrebat:

Cum ii spune-ti baiatului ca vreti sa fiti cu el? Prin prieteni buni, aveti voi curajul sa spuneti in fata, ii dati un mesaj? Spuneti-mi va rog cum faceti voi sa incepeti o relatie!

Răspuns Câştigător
| miamia1 a răspuns:

Mai intai l-am rugat sa iasa cu mine la o plimbare ca pur si simplu mor de plictiseala. La plimbare l-am luat de brat si. dupa vreo saptamana am mers la un spectacol, el a facut invitatia, si cand m-a condus, noaptea, acasa, l-am sarutat. Suntem impreuna de aproape 2 anihappy.

4 răspunsuri:
| Smiiiley a răspuns:

Intrebarea ta este, de fapt:Cum sa-i spun ca imi place de el?
straight face.Pur si simplu:Behaitule, deci, cum sa-ti spun, mie imi cam place de tinebig grin.
Fara retineriwinking.

| LexHasAMasterPlan explică (pentru Smiiiley):

Ai incercat asta si a fuctionat?

| Smiiiley a răspuns (pentru LexHasAMasterPlan):

E irelevant daca a functionat la mine sau nu.Doar,du-te odata si spune-i ca-ti place de el!

| denisalin9 a răspuns:

Iti spun sincer fa-ti putin tupeu si intreaba-l sau daca nu intreabai prieteni ce crede despre tine...