| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Buna TPU... Ce tefelon este mai bun:Samsung Galaxy GIO sau Samsung Galaxy MINI(vreau argumente pro si contra)? Care este mai ieftin? FUNDAAAA:*

3 răspunsuri:
| LegoLegolas a răspuns:

Samsung galaxy gio. Funda?

| CoZoMy a răspuns:

Per total Samsung galaxy gio.
Poti sa te convingi singura:
http://www.telportal.ro/......0S5570.htm
Funda?:X

| codrinus2000 a răspuns:

Pai nu stiu fai si thu comparatii ce are galaxy mini si ce nu are gio ce are gio si ce nu are mini care e mai bun si iese un rezultat asa mia m luat eu gt s 3370 si tot Samsung e trebuia sa alec dintr-e asta si unu care navea 3g si l-am ales pe asta si ma descurcur cu el e foarte bun thu vezi in magazi iti recomand sa mergii la germanos fiindca sunt bune preturile acolo eu mi-l l-am luat cu 350lei galaxy mini e 450 si gio 490ron acum thu decizi! FUNA?