| ILoveMusic25 a întrebat:

Cu pungile alimentare slabesti? Si cat slabesti? Dati-mi sfaturi cum sa slabesc urgent!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, cu pungiile alimentare nu slabesti! Ca sa slabesti urgent este bine sa ai o alimentatie cat mai sanatoasa, fara paine multa, fara dulciuri, Fast-Food, CocaCola si alte prostii! Este foarte important sa iei miculdejun, este cea mai imortanta masa a zilei! Mananca multe fructe si legume, bea multa apa si fa sport mult! Cel mai bine ar fi sa alergi! Daca ai o nelamurire nu ezita sa ma intrebihappy Sper ca te-am ajutat si spor la slabithappy Numai binehappy

| Andreigaw a răspuns:

Infometarea este cea mai buna solutie in caz ca vrei sa slabesti intr.un timp foarte scurt...
De exemplu
Redu de la trei la o singura masa pe zi si ai grija sa nu mănânci multa pâine s.au dulciuri intr.o saptamana slabesti cel putin 3, 4 kg
Dupa ce ajungi la greutatea dorita poti sa treci din nou la trei mese. Dar ai grija sa te intreti. Succes!

Întrebări recente