| Kyzz a întrebat:

Buna TPUhappy Cum as putea face patratele la abdomen...as vrea un fel de program...cate serii? cate repetari?

4 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Eu mi-am facut patratele cu marker-ul.

| Kyzz explică:

AM incercat chestia cu marker`u da nu am atras fete.tongueraspundeti bine ma ...nu la misto.

| TheGrooveStreet a răspuns:

Dimineata si seara sa faci in jur de 50 de abdomenehappy si sa incerci sa mananci mai putine mancaruri grase si dulciuri sper ca te-am ajutathappy [funda?]

| simooo a răspuns:

Bee alexica nu atragi fetele cu patratele laughing ...adica na fa si tu abdomene laughing, alearga, fa sport! bafta la agatat laughing