| dani97 a întrebat:

mai este mult timp pana la vacanta de vara? sad simt ca nu mai rezist...o sa treaca repede tot timpul asta ramas? sad...

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.gandul.info/......a-11125803
Deci pana pe 21 iunie mai ai de asteptat
O zi frumoasa sa ai:)

| fuzzer a răspuns:

Fix o luna si 4 zile de chinuri. Sa nu exageram totusi, timpul asta poate trece foarte repede, daca iti ocupi timpul cu ceva productiv.

| caroollina a răspuns:

Mai este putin, pana la marea vacanta. o luna, dar ai sa vezi ca trece repede! esti deja cu un picior in vacanta! :* nu te mai gandi la vacanta, ca altfel timpul trece greu.