| emy58ful a întrebat:

am schmbat astazi parola id-ului meu si a fost un succes...am iesit timp de 20-30 minute, iar cand am incercat sa intru iar imi zicea ca parola nu este cea corecta...cred ca cineva mi-a schimbat parola de la mess. Nu mai tin minte "Alternate E-mail" si nici intrebarile secrete - cum imi pot recupera id-ul fara acestea? Va rog ajutati-ma. Dau Funda! cryingcrying puppy dog eyes

1 răspuns:
| armando9898 a răspuns:

Incearca...sa iti faci unul nou...sau daca nici asa nu merge instaleaza-ti din nou yahoo messenger! ..seper ca te-am ajutat