| xXxDeeaDeeaxXx a întrebat:

Buna tpu...cum pot face sa imi creasca parul mai repede?
P.S... fara uleiuri de ricin sau deastea..etc
dau fundita

Răspuns Câştigător
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Te speli des, si(daca e parul din cap happy ) il tii legat in coada, creste mai repede

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti creste parul mai repede trebuie sa-l limpezesti cu apa calda si sa-l tii in coada.

| xKnDiLy214 a răspuns:

Inearca sa ai mai multa grija de el. uite cateva sfaturi :
-Cand il speli clateste-l cu apa calda, nici de cum fierbine, cand il limpezesti apa sa fie calduta spre rece.
- Foloseste un sampon si un balsam natural, chiar daca este putin mai scump dar meritawinking
- Tine-l totimpul prins intr-o coada sau impletit(mai ales noaptea)
- Eu folosesc ulei de masline si este extraordinar de bun, insa daca nu vrei sa folosesti...
-NU il mai indrepta cu placa
Funda? puppy dog eyes