| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot imprumuta de la biblioteca o carte daca ea este la sectiunea adulti?

6 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Te deghizezi într-un adult laughing. Îți pui o mustața, o barbă, le țigare în gură și gata treaba laughing.

| Pământul a răspuns:

Faci 18 ani sau convingi un adult să o ia pentru tine şi să ţi-o împrumute el la rândul lui (dar varianta a doua poate aduce cu sine consecinţe).

| FadetoBlack a răspuns:

Simplu... mergi si ceri la biblioteca si daca te intreaba spui ca pentru un priete. stiu eu
bafta!

| SMarius a răspuns:

Astepti pana faci 18 ani laughing.

| RoxxuInna a răspuns (pentru SMarius):

Mda...Pana al 18 ani e mult. Nu pot astepta atata.

| Reyko95 a răspuns:

Simplulaughing Il rogi pe un adult sa ti-o imprumute...