| anonim_4396 a întrebat:

Cum se procedeaza la un club? Platesti bautura cand o comanzi sau la sfarsit?

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Cand o comanzi, frate.

| octav005 a răspuns:

Cand comanzi. nu iti da nimeni bautura. sunt sute de oameni ce intra intr-un club. la sfarsit de unde stie ala cat a luat?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Daca îmi permiți, îți răspund cu o întrebare: Când se plătește la fetele de pe centură ( in loc de 4 cuvinte voiam sa scriu doar unul dar nu ma lasă la categoria asta )? Înainte sau după? laughing

| NAT0 a răspuns:

Când comanzi, când ceri. ți-a pus-o pe masă, i-ai dat banii.

| Desireღ a răspuns:

Dă-mi voie să cred că tu n-ai fost niciodată într-un club

Când o comanzi, logic.