| Bdbdbfbfbfhfhfhfh a întrebat:

Buna! Am si eu o intrebare... cum trebuie sa te comporti in club? Trebuie sa platesti intrare? Cum si cand platesti pentru bautura? Multumeac mult!

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Doar in unele se plateste intrare, si primesti o bratara sau o stampila pe mana, cu rol de bilet de intrare.
Bauturile se comanda la bar si se platesc pe loc, sau daca ai masa, se scoate cate un bon/nota din cand in cand.

| 1997onur a răspuns:

Mai bine ției ceva și te plimb prin parc decât sa mergi la rahaturile alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine mergi la disco că e mai mare, dar sunt și cluburi faine. Da, se plătește în general în cluburi mai selecte. Te comporți natural, daca ai emoții dai un shot de tequila, hai doua. Înăuntru e bar și îți comanzi de acolo ce vrei, după posibilități

| Miruna333 a răspuns:

Cum sa te comporti in club? Natural, fii tu.
La unele se plateste, la altele nu, vei observa asta la intrarea in club.
Daca iti comanzi de la bar, platesti pe loc si iti iei bauturile, daca iti comanzi la masa, iti aduc ei bauturile si platesti.