| anonim_4396 a întrebat:

Hello tuturor! Este de bun simt sa iti inviti prietenii in club de ziua ta, dar sa platesti doar un rand de bautura? Asa am observat ca procedeaza unele persoane.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Presupune că te invită acasă și are doar o sticlă de vin! Ce faci dacă mai vrei să bei? Te duci să cumperi, sau bei apă de la robinet? Ar fi fost mai bine să nu te fi chemat deloc?!?

Răspuns utilizator avertizat
| Syndre a răspuns:

Sincer e de prost gust și nici nu prea am văzut persoane care să facă asta. În primul rând când îți faci ziua într-un club se cumpără băutură la masă -câteva sticle de vodka- și abia pe lângă asta se oferă și niște rânduri de shot-uri și alte băuturi. Invitații în general se așteaptă să bea pe banii sărbătoritului, așa e "tradiția".

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Este o porcarie. Daca vreti sa-ti ti ziua intr-un mediu intim fa-o acasa sau intr-un mediu in care ai control. Cluburile sunt cele mai impersonale locuri posibile.