| DeeaD1 a întrebat:

De unde pot face rost de un balon cu heliu? Am nevoie de as nu stiu cum sa trag in mine heliu ca sa pot sa imi fac vocea ciudata.Am incercat o data si nu a mers ptk am tras si l-am tinut in gura iar atunci cand am inceput sa vb a iesit din gura si nu a mers. Ajutor.

Răspuns Câştigător
| 010123 a răspuns:

Iei un balon plin cu heliu, inchizi ferestrele, usile, totul; desfaci balonul cu heliu si astepti putin.Va merge. Fundita?

| DeeaD1 explică (pentru 010123):

Sa daca trag in mine ce se intampla?

| DeeaD1 explică (pentru DeeaD1):

Si*

| 010123 a răspuns (pentru DeeaD1):

Atunci cand expiri va disparea din tine.

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Mergi la o firma care organizeaza evenimente, nunti, ei umfla baloane.Sau la anumite serbari ale orasului, sunt clovni sau diverse persoane care se ocupa cu distractia copiilor.

Întrebări recente