| anonim_4396 a întrebat:

happy
De ceva timp vin acasa cu 3 baieti de la mine din clasa. 2 dintre ei fumeaza si au inceput sa ma influenteze si pe mine.
Asa ca ieri am cerut si eu o tigare. Dar nu am fumat in fata lor. Am ajuns acasa si era numai sora mea Si m-am dus pe balcon...si am fumat. Ma rog a fost prima data si nu am tras bine, pentru ca nu stiu cum. laughing
Azi cand am iesit de la scoala am tras un fum de la unul dintre baieti...si mi-au zis sa trag aer mai mult in piept ca sa fumez cum trebuie...Si am ajuns acasa si am fumat din nou. De data asta cred ca am tras mai bine pentru ca ma usturat in capul pieptului
Stiu ca nu e bine... dar ma rog anturajustraight face
Sa nu mai incerc? Am 14 ani...straight face

5 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Ai vrut si uh sa incerci sa vezi cum ewinking.Nu e mare lucru insa pe viitor nu mai fuma.Gandeste-te si uh cu ce iti face mai bine?(te face mai frumoasa? Nu.din contra.Mai bogata? Nu laughing, mai desteapta? nuhee hee. Deci eu zic sa nu te apuci, dar e treaba ta ce faci! Ai grija de tine:*Fundalove struck?

| Dιєиυтzα a răspuns:

Ai 14 ani straight face nu crezi ca-i prea devreme? ma rog. unii fumeaza si de la 10 ani straight face

| anonim_4396 explică (pentru Dιєиυтzα):

Da stiu...dar eu am intrebat altceva. Si am scris ca am 14 ani ca sa stiti varsta oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare viciu are placerile si dezavantajele lui. Pe mine unul, privind in retrospectiva fumatul m-a ajutat, si fumez de vreo 10 ani dar eu de cum am pus tigara in bot mi-a placut, nu a fost o chestie de anturaj.

| anonimapreferatha a răspuns:

Deci chiar nu mai incerca.big grin Vei deveni dependenta happy si nu ebine deloc. Iti fac mult rau. Si daca te-a usturat in capul pieptului nu e bine.hee hee Deci.nu mai incerca si altadata.hee hee