| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Buna TPU...deci.stau in banca cu o fata enervanta si as vrea sa ma mute diriga cu altcineva, mai exact cu un baiat, dar nu am nici un motiv(apropo:eu trebuie sa stau in prma banca ca am ochelari, si stau si diriga a zis ca nu avem voie sa stam fata cu fatahee hee)Va rog frumos dati'mi niste motive, dar bune, ca sa ma lase diriga sa ma mutcrying. FUNDA+CE MAI VRETI VOI! SI RASPUNS CAT MAI RAPIID, CA MAINE AM ORE CU DIRIGAbig grin!

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Spune-i pe fata, Doamna colega mea este enervanta iar la ore nu ma pot concentra si nu pot fi atenta (asa o sa-si faca si o parere buna despre tine) big grin Bafta

| slayer a răspuns:

Eu toti 12 ani care am invatat la scoala, liceu am stat cu baiat in banca, si la universitate tot cu baieti stau in banca happy si nu a fost o problema, avem alegere. Spune-i care'i problema, spune-i ca te distrage de la lectii, na enerveaza si nu ma pot concentra asupra, nu sunt atent din cauza ei tot ma irita. si multe chestii de genu ista. daca nu te ajuta, cred eu, ca diriginta o sa te inteleaga si o sa-ti dea dreptate.