| anonim_4396 a întrebat:

Deci va roog frumos sa-mi raspundeti cat mai repede ce ar treebui sa fac?
stau cu o colega de un sem si cateva sptamani si m-am saturat sa stau cu ea ( a devenit cam enervanta) si vreau sa ma mut cu altcineva (acea persoana si ea vrea sa stea cu mine) sa va expplic mai bine cateva fete stam pe randul din mij si santem 6 fete.2 dintre ele se muta in a doua banca, eu vreau sa stau cu colega de banca a unei fete care se muta in prima banca(bine eu vreau in ultima da ma rog) si mai ramane colega mea si o alta colega care tot asa sta cu colega unei fete care se muta. deci eu cu cea care vreau sa ma mut stam in prima banca, cele 2 fete stau in a doua si nu stiu cum s-o conving pe colega mea sa steia cu alta fata ca nu vrea(fata aceea vrea) eu ziceam sa ma mut asa intr-o dimineata toate cum vrem si pe ea sa o lasa acolo unde sta (daca tot a zis ca ea nu pleACA DE PE LOCUL EI) DAR TOTUSI MAM INTELES BN CU EA SI NU AS VREA SAI RANESC SENTIMENTELE... ajutati-ma(SKZ CA AM SCRIS ASA MULT CREK VAM INCALCIT. dar incercati va rog)nu uitati nu sunt alte banci in clasa (adica goale). cine raspunde primeste vot si funda mare

Răspuns Câştigător
| foxy_5403 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii explici situatia dirigintei sau dirigintelui.Sunt sigura ca s-ar rezolva fara as da seama aceea fata ca nu mai o suporti in banca.SAu ai putea sa ii spui frumos ceea ce simti.sa-i explici ca doresti o alta colega si ca o rogi frumos sa nu se supere. Sper ca te-am ajutat.pa-pa.PWP.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RaReSh17 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu Diriginta si sa i explici. sau sa incerci sa vorbesti cu fata care vrei sa te muti si sa i explici mai bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ea nu vrea sa se mute mutativ voi in alta parte c nu doar locul acela mai este si ea a ramas cumva pereche singura macar stati imprejurul ei aproape de ea poate se simte singura gandeste-te si tum cum e sa nu ai cu cine sta