| Sclipirici a întrebat:

Dupa ce ma epilez in zona inghinala, imi apare o iritatie de mama focului. Folosesc crema de dupa epilat, crema de corp, uneori si ulei de masline. Nu stiu cu ce sa imi dau. Maine merg la plaja si inca o sa fiu iritata. De obicei iritatia dispare dupa 2-3 zile, dar deja e prea tarziu si incepe sa creasca.
Ce sa mai folosesc?

Răspuns Câştigător
| ♀ кɨđµ°♀ a răspuns:

Inceraca ce-ai de musetel calmeaza pielea.Clateste-te cu el bine apoi lasa-l sa se usuce pe piele.Repeta acest procest de 2 sau 3 ori pe zi.Acesta calmeaza pielea. Sper sa te ajute sfatul meu. Distractie placuta la plaja! happy

2 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Pentru iritatie foloseste crema de galbenele. happy

| Fayree a răspuns:

~ Foloseste crema de galbenele sau ceai de musetel, stai pe vapori. Cand mai faci asta du-te la un salon ceva puppy dog eyes.