| xDivineAngel a întrebat:

help me please! Toata vacanta nu am facut nimic legat de scoala crying nu am facut nici o tema credeticrying sunt disperata cryingStiu ca o sa fiu sanctionata grav dar va rog ajutati-ma sa gandesc poziivcrying nu ma pot gandi decat la lucrul asta ce ar trebui sa gandesc ca sa ies din aceasta dilema?crying

10 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Crede-ma am fost in aceiashi problema doar la noi in moldova anul scolar sa inceput de pe 1 sep. nu am facut nimic dar daca depui mai mult efort te corectezi iti aduci aminte, noi nu am avut teme de acasa decit la engleza am avut cam mult dar in ultimele zile m-am descurcat. Crede-ma daca chiar vrei sa nu fii sanctionata si atit de tare te stradui treci peste tot. Ei bine la mine asta a fost anul trecut, dar anul asta m-am invatat minte deoarece trebuia sa invat cit intr-o vacanta intrega. Succes

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Pai foarte rau ca nu le-ai facut laughing eu le-am facut din prima saptamana si am avut chiar multe~x( si dupa aia am fost freelaughing u nu stiu cum ai astat fara sa ti le faci thinking eu zic sa te apuci de acu. daca lucrezi o sa vezi ca o sa te simti mai bine stiind ca ai sansa sa termini panamarti sau cand ti le cere.

| 1n3x a răspuns:

Foarte grav vei fi sanctionata.Probabil schingiuita.

| xDivineAngel explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsurile date si pentru ca ati itecat sa ma ajutati.Chear acum m-am apucat de teme.O sa trag de timp cat pot eu de mult ca sa pot face macar cateva rezumate ar o sa reusesc sa fac 7 deoarece o sa le copiez de pe nethappy
Bafta!

| crysty1067 a răspuns:

Sebastian no mai speria si tu atat serios, vorba lu DdDdde le spui ca ai fost la tara la bunici si asa si leai uitat acolo si ii spui ca peste 2 saptamani te duci acolo la tara si iti iei temele si in 2 saptamani ai timp sa ti le faci sper.

| DdDdde a răspuns:

Sa nu iti mai fie frica se mai intampla nu cred eu ca toti colegii tai au facut temele de vacanta sau legate de scoala sau orice altceva lebgat de scoalalaughingsi daca intreaba de ele nu le aduci zici ca le.ai uitat la tara sau ceva.ca doar nu te bat acumbig grinSucces!

| lucy1303 a răspuns:

Mai bine ai face in seara asta cat poti si stai si tu pana mai tarziu, si maine ai destul timp pentru ca in prima zi se face doar dirigentie.happy Succes!

| Kavi a răspuns:

1.In ce clasa esti?
2.Vai de tine.

| Catalin_8097 a răspuns:

Haha :[ De cate ori am patit asa laughing Te apuci din seara asta lucrezi pana`ti cad ochii`n gura, dupa maine toata ziuabatting eyelashes. si marti daca ai norocu` sa nu ti le ceara tot mai faciwinking si daca miercuri ti le cere zici ca le-ai uitati si mai faci. sper ca o sa le terminihee hee Btw, sper ca te-am ajutat ` Fundita?

| Iulikkk a răspuns:

Heii.nu trebuie sa te crizezi din cauza temelor...asta e vina ta ca nu le.ai facut.dar poti incepe din seara asta sa, ti faci cateva exercitii sau ma rog ce ai tu de scris si faci si maine cat poti tu de mult...nu mai iesi afara si chestii de genul asta.Iar daca ai norocul ca marti sa nu ti le ceara mai poti face si atunci.Dar daca de exemplu s-ar putea ca marti sa ti le cera lasi temele acasa si spui ca le.ai uitat si mai faci si atunci.
Numai bine! Fundita?