| RazvanSmile a întrebat:

{Strang bani pentru un caine (3 milioane) si nu stiu cum sa fac rost de ei cat mai repede, am la dispozitie 2 saptamani! Aveti idei? thinking

P.S.-Am 14 ani

Răspuns Câştigător
| hamas47 a răspuns:

Pasul 1. Cauta prin casa electronice, telefoane, jocuri ( in principiu lucruri care nu mai iti sunt de folos tie) P2: Pune pe unul ditre siturile de cumparare second tot ce ai. P3: asteapta cumparatorii interesati sa sune. si voila in 3 - 4 zile strangi sa-ti iei 2 caini(depinde de lucrurile ce le ai de vanzare)

1 răspuns:
| Weider a răspuns:

N-ai cum, doar sa ii ceri de la parinti.