| RazvanSmile a întrebat:

Strang bani pentru un caine (3 milioane) si nu stiu cum sa fac rost de ei cat mai repede, am la dispozitie 2 saptamani! Aveti idei?thinking
P.S.-Am 14 ani

Răspuns Câştigător
| adelinazrsh a răspuns:

In primul rand, economiseste din banii de buzunar pentru la scoala! Iar daca ai nevoie de 3 milioane poti spune parintilor ca ai nevoie de o carte pentru la scoala si le vei spune, de exemplu, ca este 40 de lei, ea fiind 10 lei. Eu cred ca ar putea fi un mod! Succes:*

1 răspuns:
| andreeadadea a răspuns:

Lucreaza pe la vecinii, spala masina ( ajuta parintii) etc Dar pentru bani