| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si aseara se uita la mine pe furis desi si eu ma uit pe furis la ea oare sa-i placa de mine si daca ii place de mine ce sa fac? Sunt intra 6 si ea e intra 8laughing ce sa fac o plac mult!:X:X:XX:X:X
T`iubesc MIHA!

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Clasa a 6a si te uiti ''pe furis'' la fete? laughing))) Mai bine te-ai juca cu masinutele.

| ROB3RT89 a răspuns:

La varsta voastra sunt lucruri mai importante care au intaietate decat iubirea care oricum nu stiti cu ce se papa! Ce sa faci? Incerca sa fi cat mai scurt si la obiect.Mergi frumos la ea si spune'i ce simti pentru ea.

| Rossey a răspuns:

Buna! Un lucru este cert.Si anume ca sunteti cam mici, adica tu.Probabil tu doar o placi dar nu simti inca dragoste fata de aceasta persoana.Este prea mic, bucura-te de copilarie, o sa ai timp mai tarziu de iubire. Poti sa placi o persoana nu neaparat ca o iubesti.Incearca sa te gandesti mai multi si pe parcurs vei realiza ca de fapt nu o iubesti.Dar iti va trebui timp.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te PLACe ce naiba (pardon) va uitati unu la altu findca va placeti ce naiba bravo du-te la ea cu curaj si zi ai iubit? zice nu zici oklaughing nu ma zici vrei sa fi iubita mea? daca zice nu ii dai o palmalaughing daca da o saruti!kiss

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Pai daca se uita la tine pe furis s-ar putea sa te placa.
Vorbeste cu ea si spune-i ca iti place de ea; afla si ce crede ea.
Succes! happy

| soul2soull a răspuns:

Mai cresteti putin

| dellyt a răspuns:

Spune-i ca o placi si cred ca o sa te inteleaga dar daca e o fata din aceea care spune ca varsta conteaza nu te baga dar zic ca vei avea sanse succes

| oNNeRuNN a răspuns:

Da mi-e rusinelaughing

| Eusuntaici a răspuns:

Daca se uita si ea la tine pe furis, iar apoi cand te uiti tu la ea intoarce capul atunci DA. Dar totusi a 6a? straight face

| oNNeRuNN a răspuns (pentru Eusuntaici):

Da dar mia picat cu tronc o plac mult

| evaziv a răspuns:

Invit-o la dans happy