| MariaBeatrice a întrebat:

Buna TPU :*:*:*
Imi place de un baiat am id`ul luin dar nu l`am vazut decat o singura data pe mess... nu a mai intrat de mult...
Imi puteti spune si mie ceva ce as putea sa ii spun?
Funda :*:*:*

6 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Nimic
Ii dai delete...

Comporta-te rational, succes

| QiCKaaTc a răspuns:

Pe mess?! Zi-i in fata ca il placi, dar mai intai trimete-i un biletel, si vezi cat la % te iubeste...

| talibanu112 a răspuns:

Cel mai bine ie sal lasi pa el sa zica cai place de tine ca daca-i zici tu zice ca esti disperata... deci lasa-l pa el sa zica ca tu esti fata si nu trebuie sa-i zici cati place de el si el trebuie sa zica!

| Annnes a răspuns:

Tzopp are dreptatate!
spune.i pur sh simplu k il placibig grinsmug
poate iese ceva
succes:*

| MariaBeatrice explică (pentru Annnes):

Dar nu suntem chiar asa de aproape crying daca as fi in scoala cu el vas urma sfatul .......pe mess e singura posibilitate sa vorbesc cu el crying