| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat

E la noi la scoala dar nu ma prea baga in seeama insa eu ma tot uit la el insistent...

Ce as putea sa fac.?

PS. Am nr luin... sa i spun ca il plac sau //? ( El stie ca am nr lui

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Scrie tot ceea ce ai tu pe suflet, ce simti pentru el si de cat timp.

5 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Daca tot ai nr. lui trimite un mesaj spunandu-i ca il placi. Daca nu iti va acepta sentimentele sa stii ca inseamna ca nu te merita. ^_~

| anonim_4396 explică (pentru MaeRi):

Cum sa i zic? Ce sa i scriu?

| Crisk a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa-i spui ce simti..chiar daca crezi ca nu ai curaj totusi incearca/

| anonim_4396 explică (pentru Crisk):

Ce sa i scriu?

| MaeRi a răspuns (pentru anonim_4396):

Scrie tot ceea ce ai tu pe suflet, ce simti pentru el si de cat timp.

| Crisk a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-i zici sentimentele tale pentru el..adica poti sa sc cam asa:"Salut,nu stiu cum sa iti zic.dar asta e realitate,chiar imi placi,,, poate nu am facut bine ca ti-am sc dar macar am spus ce am pe suflet, nu stiu cum vei reactiona, ce impresie ai despre mine dar asta e adevarul, un sincer te plac oricum astept un rs"sper sa-ti ajute mult succes scumpo. funda?