| 20thoughts a întrebat:

Imi puteti da niste idei de cadouri? De preferabil ceva manual. ceva cu poze nu stiu rolling on the floor
Multumesc :*

2 răspunsuri:
| rememberme24 a răspuns:

Poti sa faci pe o coala mare (alba sau colorata)un colaj cu poze cu tine si cu persoana careia vrei sa ii oferi cadoul.Dar sa fie poze speciale, care sa va aminteasca de momente placute pertecute impreuna.Si ca titlu sa scrii ceva de genul:Mi-ai fost alaturi, m-ai sprijinit si sfatuit cand am avut necazuri si de aceea te iubesc.Pe mine un astfel de cadou m-ar impresiona mai mult decat ceva cumparat.