| FeliciaCorinaA a întrebat:

Buna TPU? Lansez o provocare: faceti un top al vedetelor celor mai frumoase (intre 5 si 10 persone) din lume, nu conteaza, femei sau barbati, numai nu le amestecati si explicati ce inseamna frumusetea pentru voi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Aysa19 a răspuns:

Eu as face topul femeilor.Pai pentru mine frumusetea inseamna naturalete! Sa fii frumoasa inseamna sa radiezi chiar si dimineata.Deci sa zic cateva vedete care mie mi le plac si cred ca au ceva frumos!
1.Nicoleta Luciu (naturala si frumoasa).
2.Antonia (la fel).
3.Adela Popescu.
4. Diana Dumitrescu (se simte bine asa cum e).
5.Anda Adam.
6.Andreea Marin (are niste ani, dar uite ac viata ii surade).
7.Andreea Raicu.
8.Andreea Mantea (e chiar draguta)
9. Iulia Vantur
...si ar mai fii,poate nu toate sunt naturale, dar au ceva care mie imi plac, si admir.

| Laurentiuuu a răspuns:

Mai multi Fotbalisti
5)Steven Seagal
4)Brad Pitt
3)C.Ronaldo
2)Novak Djokovic
1)David Beckham