| PasTYluTzZa a întrebat:

Buna,TPU! Marti o sa merg la mare si nu gasesc cazare.Va rog frumos sa ma ajutati pentru. ca parintii mei isi pun baza in mine si nu vreau sai dezamagesc.
Datele ar fi:Statiune:Mamaia
Hotel:3 stele
Camere:1
Sa aiba baie cu dus.
Stau 3 zile.
Sa nu fie de lux.
Sa fie intre:50-120 lei
Si link la hotel big grin
VA ROG AJUTATI-MA VA ROOOOOG
FundaVOT
Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Oricum daca nu ai pretentii mari o sa gasesti la particular, eu cand am ajuns in statiune, intindeau toti cheile de la apartamente...

| valentino52 a răspuns (pentru ombladon):

In Mamaia la particular? Unde ca nu sunt vile in Mamaia? Sunt cativa oameni cu cheia pe la Aqua Magic dar ei vor oferi cazare in Constanta. In Costinesti Eforie e normal sa fie o multime de turisti cu cheia. Si la pretul la care l-a zis e imposibil sa gasesti cazare in Mamaia la 3 stele. Nici macar la 2 stele nu o sa gasesti garantez. 70 lei camera in luna august? Nici la 150 nu o sa gasesti la 3 stele o sa fie vreo 200 lei camera la Perla gen unde oricum e full.

| DaftPunk a răspuns:

Locuiesc in Constanta, dar nu cunosc hotelurile.
Dar vezi ca apa e cam rece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu locuiesc in Corbu si am pleaja acolo. si al intrare in comuna sunt Chirii. Sau poti sa te duci al hotel. Cand ajungeti in Mamaia sunt zeci de hotele si nu sunt pline. Este liber mai ales ca sunt multe. Gasesti cand ajungi acolo. Si mai sunt si particulari.