| TrueRO a întrebat:

Buna TPU Mi-am descarcat un antivirus care sterge toti virusi din pc SuperAntiSpyware sperand ca imi va merge bine counter strike ca merge in reluare.Am dat scanare si s-au sters toti,cand am intrat in joc tot asa merge, poate sa fe de la sys c si date d pentru ca sys c e plin si mai are si date d un pic sa se umple.Va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa mai fac sa mearga bine jocurile.Netu merge foarte bine.Dau funda la cel mai ajutator raspuns

Răspuns Câştigător
| Steaua10 a răspuns:

Http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard
nu risti nimic. El sterge doar ce-i inutil.

4 răspunsuri:
| Steaua10 a răspuns:

Instaleaza CCleaner, si curata cu el fisierele temporare, registrii.

| IonutGaby a răspuns:

Incearca tunep up utilites 2009 si ccleaner ele iti vor rezolva problemele sau poti incerca asa click dreapta pe partitia C/Properties/Disk cleanup si acolo selectezi ce nu-ti trebuie si dai ok si ti se sterg..mai poti intra in c in windows si cuti un folder cu numele temp si stergy continutul nu folderul si continutul

| TrueRO explică:

Daca se sterg fisierele temporare si registri o sa mearga mai bine pc si jocurile?

| TrueRO explică:

IonutGaby astea le stiu cu diskcleanup si sa terg alea din temp da c ccleaner si up utilites 2009 imi t linkurile de dowload sa nu iau virusi si spuneti-mi daca risc ceva sa se strice la pc dacas terg folderele alea.