| vanessa12345 a întrebat:

Niste prieteni m-au rugat sa le fac niste conturi de facebook si am facut de 2 zile 2 conturi, dar mai am nevoie de unul si nu ma lasa facebook sa fac sad Am doar un calculator deci nu pot face pe altul sad Am facut si conturi de yahoo, dar imi apare ceva care zice ca folosesc un nume fals sad Ce pot sa fac ca sa pot face un cont nou pentru prietena mea?

3 răspunsuri:
| BMadalin1992 a răspuns:

Salut, este foarte simplu : foloseste alt browser de internet : Chrome, Opera, Safari, Firefox... sunt destule, dar pe acestea le am eu si sunt destul de bune. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| vanessa12345 explică (pentru BMadalin1992):

Am incercat dar tot nu a mers sad eu pana acum foloseam google chrome si am incercat sa fac pe firefox si pe internet explorer dar nu a mers sad

| BMadalin1992 a răspuns:

Deci, asta inseamna ca iti recunoaste IP-ul. Mai incearca dupa o luna. Imi pare rau, alt sfat nu mai stiu sa iti dau.