| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Nu mi se aude sunetul la boxe. ele nu sunt arse ca imi apare luminita la ele. Atunci cand bag castile se aude dar foarte incet si cand le scot nu mai se aude nimic
funda

4 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Poate nu erau cablurile conectate calumea!

| LeMike a răspuns:

Incearca alte boxe daca merge luminita nu inseamna ca difuzoarele nu pot fi arse.
Reinstaleaza driverele de la placa de sunet sau placa de baza.

| MestecGuma explică (pentru LeMike):

Nu stiu cum acum a inceput sa se auda un sunet ciudat ca cel de la tv cand nu iti mai merge

| LeMike a răspuns (pentru MestecGuma):

Ti-am spus incearca alte boxe sau verifica firele daca sunt conectate bine sa daca nu sunt rupte