| TheTruthBeneathTheRose a întrebat:

Buna TPU! Poate ma puteti ajuta! In cateva zile merg cu niste colegi din clasa mea si cu (altii mai mari din alte clase :d) la munte si as vrea... sa ii impresionez! Ceea ce vreau sa spun este ca nu mai vreau sa nu fiu bagata in seama asa cum se intampla de obicei cu cei mici! Imi puteti da niste idei cum sa ies mai in evidenta... niste replici amuzante, ce sa fac sa nu ma excluda niste activitati unde m-as putea strecura si eu! :d ( App am 12 ani ) FUNDA + VOT

1 răspuns:
| cosmin9834 a răspuns:

Singurul si cel mai eficient mod este sa fi in evidenta.Nu incerca sa fi ``smecher`` ca o sa displaci unora.Incerca sa iei parte discutilor lor si fi original