| MirunaSelena a întrebat:

TPU! happy Sambata aceasta imi tin ziua de nastere, si nu am aproape nici o idee ce sa facem. Am chemat doar o singura fata, nu vreau ceva mare, si trebuie sa mentionez ca locuies la apartament. M-am gandit sa ne uitam la filme, sa ne rujam cu ochii inchisi, sa ascultam muzica. Si atat. Nu mai imi vin idei. V-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta happy! Si am nevoie de raspunsuri urgente!
Multumesc anticipat kiss!

Răspuns Câştigător
| Macabre a răspuns:

Pentru inceput La multi ani pentru sambata. Si ..corect,ati putea sa va uitati la un film,sa va jucati ceva,carti,monopoly,sa faceti acel joc,de a recunoaste mancarea,fiind legat la ochi,adevar sau provocare,de a pune niste provocari intr-un castron,si sa alegeti din el,a va machia, a dansa, sa ascultati muzica, depinde de tine, tu decizi. Bafta!

2 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
În locu' tău aş comanda pizza, pe părinţii i-aşi trmite de acasă!
Şi apoi, party!
Numai bine!

| PattyC a răspuns:

La multi ani pentru sambata, poti sa-ti mai chemi 2 prietene puteti sa va jucati multe lucruri jocul acela cu mancarea legati-va la ochi, sa face-ti misto de altii sa sunati cu privat pe o prietena sau prieten de-al vostru ceva amuzant cum ai spus si tu rujati-va cu ochii inchisi laughing adevar sau provocare comandati pizza si mai gasesti tu, cred ca sunt destule