| anonim_4396 a întrebat:

Se aproprie 8 Martie iar eu impreuna cu clasa mea i-am dat deja dirigintei noastre un buchet de trandafiiri. In 8 am mai dori sa-i dam ceva, dar vrem sa fie ceva facut de noi de ex : o diploma. Aveti ceva idei? Dau funda+ vot

5 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

O idee ar fi un colaj de fotografii cu voi si cu dumneaei, intr-o rama frumoasa. Sau un colaj de urari si desene facute de fiecare dintre voi, cu semnatura fiecaruia.

| PŞtefaniaP a răspuns:

1.Dacă ai vreun/vreo coleg/ă care desenează super frumos roagă-l să-i facă portretul dnei diriginte.
2.Confecţionaţi felicitări de 8 Martie.

Sper că te-am ajutat! Cam atâtea idei îmi vin în minte în momentul de faţă :*

| Dariuspopa a răspuns:

Da ar fi foarte dragut o diploma, dar sa o personalizati sa o puneti in rama si pe diploma sa fie un text care sa o reprezinte, ca de exp,, DIPLOMA PENTRU CEA MAI BUNA DIRIGINTA, Recunoastem ca sunteti cea mai buna diriginta si de aceea meritati aceasta diploma din plin,, Ceva de genu, sper ca te-am ajutat, Funda? big grin

| anonim_4396 explică (pentru Dariuspopa):

Diploma i-am dat de ziua ei, acum vrem altceva sad

| Alex_Danalache_1996 a răspuns:

Fai un colaj cu poze puse pe o plansa sau ceva! cu voi copii sa-si aminteasca de voi sau un filmulet sau un albumhappy funda?