| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a întrebat:

BUna TPU! Uitati aici cateva din desenele mele http://img534.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=7 5582327.jpg :). Ce ziceti va plac? As dori sa imi mai spuneti ce sa mai desenez ca am ramas in pana de idei... Tinand cont ca am 12 ani. Si cum as putea sa ma perfectionez funda si vot!

9 răspunsuri:
| Athykzx a răspuns:

Oi!
Esti destul de buna.Si eu am 12 ani si desenez manga. Poti sa imi dai adresa ta de messenger ca sa mai vorbim?

| DanteR a răspuns:

Dragutze...dar daca ai exersa mai mult cu profu'/profa de arte ai putea sa desenezi manga animewinking noroc!

| flavia002 a răspuns:

Me imi plac ai putea sa pictezi peisaje ontane marine si alte din astea.

| vladbob a răspuns:

Foarte frumoase
apropo esti draguta
ai prieten?

| vladbob a răspuns:

Care este numele tau adevarat?
eu sunt Vlad si imi place sa comunic cu persoanele dragute

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt explică (pentru vladbob):

Mda am prieten.

| vladbob a răspuns (pentru egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt):

Nici o problema putem fi amici

| vladbob a răspuns:

Daca nu sunt prea discret ai putea sa imi dai id de mess?