| Aflorin a întrebat:

Credeti ca vine apocalipsa?

Răspuns Câştigător
| Danielcristian a răspuns:

Se apropie cu pasi mari, inca putine schimbari si este in prag. Dupa ce o sa intre decretul Duminical sa stii ca mai e putin.

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Traim vremuri apocaliptice.

| cristi202 a răspuns:

Vine! Sigur! Insa inca nu stim cind. Vom sti atunci cind vor aparea primele ei semne in lume.

| wforweirdo a răspuns:

Nu.

| Mn0 a răspuns:

A mai venit prin 2001 atunci eram mic dormeam si n am prins o sad

| AmyAmya a răspuns:

Buna! Eu nu cred in apocalipsa. Intr-adevar, intr-o zi, Dumnezeu va cobori pe Pamant, dar doar pentru a savarsi judecata, adica si viii si mortii vor fi pe Pamant si vor fi alesi, adica unii vor merge in iar unii in rai. Sper ca te-am ajutat!

| FightForLove a răspuns:

Nu. La stiri s-a dat ca vine apocalipsa in 2011 pe 11. 11. 2011 ( dar nu a fost asa ) ce prostie nu? laughing deci raspunsul meu este nu. succes big grin funda?