| XutZu1997 a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti si e f cald afara?

8 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Stau pe TPU cu un ventilator langa mine si un energizant in mana big grin

| Didw a răspuns:

Hi.
Eu una merg la strand cu prietenii. Sau. staw in casa si dau drumul la aer conditionat (misto viataday dreaming)
Tu ce facilaughing?

| TheToxicNightmare a răspuns:

Ascult muzicatongue

| T30D0RA a răspuns:

La mine nu e f cald afara. Eu ies afara, ma mai plimb cu prietenele, merg cu prietenul in oras la un suc pe terasa, ma plimb cu bicicleta etc.

| PisssiMicc a răspuns:

Ma plictisesc. simplu

| Cleona a răspuns:

Merg sa innot

| Finetty a răspuns:

Merg la baie cu prietenii, stau pe net, asc muzica, dorm day dreaming big grin

te ce faci? laughing

| dragosboss a răspuns:

Ascult muzica si ies p afarawinking