| cFlorin a întrebat:

Buna TPU... vreau sa comand ceva de pe net (ONLINE) si imi cere adresa. oficiu postal, etc. Vreau sa stiu cum imi pot da seama daca imi vine acasa coletu sau daca trebuie sa-l iau de la posta.Este vorba de carti mai profesionale gen BICYCLE sau BEE. etc.(www.cartidejoc.ro).

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E simplu: daca ti le trimite cu posta romana te instiinteaza posta si te duci cu cartea de identitate si le iei. Daca ti le trimite cu curier rapid te suna aia si te intalnesti cu ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru cFlorin):

Iti vine aviz la adresa indicata de tine.