| AnnaAnnaa a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva crying De 2 saptamani, sunt ff suparata din cauza ca am 2 note la matematica, un 4 si un 5 crying( Sunt in clasa a V-a si pe 29 noiembrie dau prima mea teza la mate straight facestraight face Am foarte mari emotii! Ce note trebuie sa mai iau pentru a nu ramane corigenta? crying ( Note de la oral ). Si care este nota ideala pentru teza la mate, ca sa trec clasa cu bine?! crying(

Funda! Garantat!

4 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Pai, iti dau un sfat, trebuie sa te descurci la mate f bine, ca eu in clasa a v a am terminat cu media la mate pe an 9.50 si acum am media 9 la oral si in teza o sa iau cam 8-9, deci ideal ar fi sa iei un 9, pentru a nu ramane corigenta ( 4+5 ):2 e 4.50=> 5 deci treci, dar materia e f usoara

| andrei733 a răspuns:

Pai ar trebui ca sa mai inveti si tu ceva deoarece tiar trebui un 6 sa ai media 5 igurata si nu o sa te lase profa corigenta stai tu linistita funda?

| poateEU a răspuns:

Pai la oral tiar trebui inca 4 de 10, ideal un 10-9 in teza

| andiflorescu a răspuns:

Care este media la mate cu care ai vrea sa treci clasa? thinking