| Andreeaxcghk a întrebat:

Sunt noua pe aici si sper sa ma puteti ajuta...
Sunt eleva in clasa a VII-a si azi am dat teza la matematica.
Din neatentie, am gresit doua subpuncte de 0, 50 fiecare.
Sunt destul de sigura ca nu am mai gresit nimic asa ca nota mea va fi probabil 9. Sunt putin dezamagita de mine, deoarece nu a fost ata de greu, dar m-am grabit.
Matematica, mai ales algebra, nu este punctul meu forte, chiar daca am note mari.
In oral am doi de 10 si un 9.
Tinand cont ca voi incerca sa iau numai zece pana la finalul semestrului, mai am sanse ca media mea sa fie 10?
Cum vi se pare nota 9 in teza la mate?
Dau fundita

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

9 e foarte bine, unii spera sa ia si 5 si tu te plangi de 9. laughing
Cu inca un 10 iti iese media.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui inca un 10 iti iese sigur. Referitor la nota din teza, e o nota foarte buna.

| Pizzaislife a răspuns:

Mi se pare foarte mare si da poti lua 10 medie totala