| anonim_4396 a întrebat:

sunt in stare de corigenta la matematica am notele 5, 4, 4 in oral si 4 in teza. am facut formula de calcul pentru calcularea mediei la matematica ( cea care trebuie) si am nevoie de nota 6 ca sa trec. oare mai am sannse sa mai obtin nota 6 la mate luand in vedere ca mai sunt 2 saptamani? nu vreau sa rman corigent! funda!

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Pai poate da!
Spune-i doamnei/domnului sa te asculte.
Sau incearca sa mai invetisi sa raspunzi in fiecare ora!

| DariaAlina a răspuns:

Cum să nu?! Dacă vede că îți dai interesul îți mai dă o șansă. O/îl rogi să-ți dea niște exerciții pe care să le lucrezi acasă pentru a nu rămâne corigent. Pe primul semestru cât ai avut?

| ioneldan a răspuns (pentru DariaAlina):

am avut media 5

| DariaAlina a răspuns (pentru ioneldan):

Atunci trage tare. happy

| Cristian_Dany_1997 a răspuns:

Spune-ne la sfarsit daca ai ramas