| eva9999 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon mobil nou dar nu stiu ce sa aleg.Am gasit o oferta foarte avantajoasa la telefonul hyunday mb 5330.Este un telefon bun? In special vreau sa pot sa ascult muzica si sa mearga bine.Astept raspunsuri.

1 răspuns:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună.De Hyunday nu prea am auzit vorbe la ramura telefonie,şi sincer îţi recomand un alt brand, desigur acesta poate avea aceleaşi opţiuni pe care le avea şi acest model, dar fiind mult mai răspândit şi mai bine văzut de lume.Alege ce ţi se potriveşte, menţionez că aici vei beneficia de livrare gratuită la orice produs: http://goo.gl/anPz1.Sper că ţi-am fost de folos, o zi bună.