| Shoker a întrebat:

vreau sa va intreb ceva despre facebok. nu ma pot conecta la el. Scriu contul si parola si imi spune ca contul meu este deja validat. Am tot incercat sa intru de 2 zile da nu merge. Imi scrie ca e contul deja validat si nu ma lasa nicicum sa intru. pls raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| SurubeL a răspuns:

Sall. Ma inseamna ca ai mai fost logat la cineva si nu te-ai delogat. Du-te la cine te-ai logat ultima oara si te delogheaza. Si sigur iti merge. BfT > Si poate dai si la mine o funawinking. A si daca nu poti sa te duci la cine te-ai logat suna-lhee hee. Bft si funda please!; x

| Shoker explică (pentru SurubeL):

Frate inca nu pot sa iti dau funda.nu stiu dc.dar mai intru si ma uit si cand pot ti-o dau. mersi mult de raspunss
!

2 răspunsuri:
| 220V a răspuns:

Trebuie sa intri pe adresa de mail sa iti validezi pe cea de facebook